+48-508-088-156 / +48-606-825-269

Let's Move


  Komunikaty / Ogłoszenia

04.09.2016 - Miło nam poinformować o rozpoczęciu nabrów drużyn do XII Edycji Amatorskiej Ligi Let's Move w Piłce Nożnej. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach. 

04.09.2016 - Aktualizacja wyników, tabeli oraz statystyk XI edycji rozgrywek Piłki Nożnej Halowej!


Dla firm

Często incjatywą udziłu w imprezach rekreacyjno - sportowych pochodzi od samych pracowników, którzy z uprawiania różnych dyscyplin sportowych czerpią autentyczną satysfakcję. Warto, aby również pracodawcy byli w tym zakresie aktywni.
Rywalizacja zespołowa jest jedną z najlepszych metod na budowanie wspólnoty, dlatego warto zainspirować pracowników do zorganizowania zespołu i wspierać ich w przygotowaniach do rywalizacji w ramach amatorskiego sportu.
Takie działanie, wystawiając drużynę, tworzy pozytywny wizerunek firmy, daje się szanse swoim pracownikom na dobrą zabawę i wspólne dążenie do celu.
Udział w imprezach Let,s Move to dowód na to, że firma  faktycznie wspiera aktywność swoich pracowników na polu równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Sprawdź potencjał swoich pracowników i daj im poczuć smak zwycięstwa.
Coraz więcej osób korzysta z aktywnej formy aktywnego trybu życia biega, jeździ na rowerze, gra w siatkówkę,  piłkę nożną, plażową - dla zdrowia i  wypoczynku.
Stale rośnie liczba miłośników różnych form pozazawodowej rywalizacji w ramach organizowanych przez Let’s Move imprez. Udział w zawodach stwarza okazję pracownikom sprawdzenia się w obszarach, w których na codzień nie konkurują z innymi.

 

Bądż inicjatorem
Jako pracodawca doceń, że Twoi pracownicy mają swoje pasje, potrafią odpoczywać, dbać o zdrowię. Masz szansę wspierać te wartości - wystarczy zainicjować powstanie drużyny firmowej. Pracownicy na pewno docenią tę inicjatywę, w końcu dla nich jest to okazja do realizacji swojej pasji w bardziej profesjonalny sposób.

Wspieraj i zangażuj
Jeśli drużyna powstanie z inicjatywy samych pracowników, kibicuj ich przygotowaniom. Wtedy będą mieli poczucie, że firma nie tylko deklaruje wsparcie, ale faktycznie angażuje się w realizację pozazawodowych pasji pracowników i autentycznie stawia na pracę zespołową.


Komunikuj i doceń
Stworzenie drużyny firmowej to okazja do zakomunikowania całej firmie o niecodziennym zaangażowaniu pracowników i rodzaju wsparcia, jakiego udziela im firma. Nawet jesli drużyna nie osiąga na razie spektakularnych wyników, warto wspierać ją na forum pracowniczym i dopingować do wysiłku.