Najlepszy Podający w XI Edycji Amatorskich Rozgrywek Piłki Nożnej Let's Move

Miejsce Imię i Nazwisko Drużyna ASYSTY PART GROUP KOMBUD EBC IMPERIAL AG CENTRUM RATOWNICY MEDYCZNI EKOIDEA SĘDZIOWIE PART GROUP KOMBUD EBC IMPERIAL AG CENTRUM RATOWNICY MEDYCZNI EKOIDEA SĘDZIOWIE
1 Karol Krajewski KOMBUD 8     2 2 1     1           1 1  
2 Karol Żabicki EKOIDEA 8 1 1       1       2   2   1    
3 Artur Sanecki AG CENTRUM 7   2 3     1   1                
4 Rafał Stępień PART GROUP 6   2     1 2             1      
5 Andrzej Słomski PART GROUP 5         1 1 1           2      
6 Marcin Krakowiak PART GROUP 5       1 1   1       1   1      
7 Marcin Zając KOMBUD 5     1   2   2                  
8 Tomasz Krzysztofik   EBC 5 3           1   1              
9 Mateusz Trzosek IMPERIAL 5         3         1         1  
10 Tomasz Tabor KOMBUD 4     1   1     1           1    
11 Mirosław Sułek EBC 4 4                              
12 Sylwester Wilczek AG CENTRUM 4   1 1 1     1                  
13 Daniel Kalbarczyk SĘDZIOWIE 4 1       3                      
14 Paweł Stefaniuk RATOWNICY MEDYCZNI 3   1     2                      
15 Sebastian Amanowicz EKOIDEA 3 1 1       1                    
16 Hubert Musiał PART GROUP 2           2                    
17 Paweł Płatos PART GROUP 2   1     1                      
18 Paweł Suwała PART GROUP 2               1         1      
19 Maciej Zając KOMBUD 2       1                     1  
20 Łukasz Chrzanowski KOMBUD 2     1     1                    
21 Przemysław Kapciak EBC 2   2                            
22 Damian Pawłowski IMPERIAL 2   1     1                      
23 Konrad Nogaj IMPERIAL 2         1                   1  
24 Dominik Wólczyński IMPERIAL 2 1 1                            
25 Tomasz Latała IMPERIAL 2         1 1                    
26 Dawid Biesiadecki AG CENTRUM 2   2                            
27 Mateusz Popłoński EKOIDEA 2     1 1                        
28 Mateusz Turczyk EKOIDEA 2 1                 1            
29 Paweł Sobieraj  SĘDZIOWIE 2       1 1                      
30 Wojciech Korycki PART GROUP 1                     1          
31 Robert Wilkowski PART GROUP 1                     1          
32 Wojciech Wiśniewski PART GROUP 1           1                    
33 Robert Musiał PART GROUP 1           1                    
34 Piotr Płokita PART GROUP 1     1                          
35 Wojciech Krycia PART GROUP 1   1                            
36 Jakub Kornacki KOMBUD 1                           1    
37 Maksymilian Szczygielski KOMBUD 1 1                              
38 Maciej Jakubowski KOMBUD 1 1                              
39 Filip Michaluk EBC 1         1                      
40 Paweł Turbiarz EBC 1                 1              
41 Sławomir Latosek EBC 1             1                  
42 Kamil Szast EBC 1         1                      
43 Michał Towarek IMPERIAL 1             1                  
44 Maciej Dylowicz IMPERIAL 1                             1  
45 Michał Grzyb RATOWNICY MEDYCZNI 1                   1            
46 Mariusz Wielocha RATOWNICY MEDYCZNI 1 1                              
47 Dariusz Piasek RATOWNICY MEDYCZNI 1   1                            
48 Jan Łopuszański RATOWNICY MEDYCZNI 1       1                        
49 Mariusz Potemski   RATOWNICY MEDYCZNI 1             1                  
50 Rafał Tomczyk EKOIDEA 1         1                      
51 Hubert Jaśkiewicz EKOIDEA 1       1                        
52 Jakub Banaszek EKOIDEA 1 1                              
53 Tomasz Olek EKOIDEA 1               1                
54 Maciej Posuniak  SĘDZIOWIE 1       1                        
55 Adrian Woźniak SĘDZIOWIE 1             1